België

Hilde Smout
Fasciatherapie & Kinesitherapie
Hoge Weg 34
2322 Minderhout (Hoogstraten)
tel: 0479-624492
mail:  info@hildesmout.be 
website:  www.hildesmout.be 

Isabel Dooms
Handencentrum Turnhout
kerkplein 10
2300  Turnhout
tel: 014-706201
mail: info@handencentrum.be
website: www.handencentrum.be 

Daan Groffils
Praktijk voor Manuele Therapie
Wespelaarsesteenweg 150
3150 Haacht - Belgie
Tel: 0474/891020
Mail: daan.groffils@hotmail.com

Dhr. J. Kusters
Pluskiné - Manuele Therapie en Kinesitherapie
Van Benedenlaan 49
2800 MECHELEN - België
Tel: 015-208358
Mail: info@pluskine.be
Website: www.pluskine.be  

Mevr. Jo Michielsen 
adres: Bisschopslaan 102
2340 BEERSE - Belgie (provincie Antwerpen) 
Tel: (0032)0495/114443
Mail: michielsen_jo@hotmail.com
telefoon: (0032) 0495/114443

Sam Bynens
Manueel-Therapeut- Sport Kinesitherapeut
Langestraat 224
2240 Zandhoven (Antwerpen) - België
Tel: (0032) 03-3212332  of 0476 24 12 11 (mobiel)
Mail: sambynens.kine@gmail.com

Luigi Pizzi
Manueel Therapeut  / Sportkinesitherapeut
Ruggeveldlaan 497
2100  Deurne  (Antwerpen) - België
Tel:  03 3252523
Mail: luigi@wijbewegenje.be
website: www.wijbewegenje.be

Jeroen Vinck
Schoolstraat 50/2
3740   Beverst  -  België
Tel: 0499  47.12.40  of 089 20.59.24
website: vinck.jeroen@gmail.com
Mail: vinck.jeroen@gmail.com

Ann Deiteren
Praktijk Kinesitherapie
Batterijstraat 75B
8420 DE Haan
Tel: 0475 90 06 10 
Mail: ann.deiteren@skynet.be  

Joris Gulinck
Fysionetic
Achterbroeksteenweg 63
2920 Kalmthour
Tel: 0487 72 70 33
Mail: info@fysionetic.be
Website: www.fysionetic.be

Ilke Plaisier
praktijk voor manuele-en bewegingstherapie
Tervoortstraat 1 bus 1
3830 Wellen
Tel: 012 74 63 52 of 0496 31 36 25
Mail: manuele.bewegingstherapie@gmail.com
website: www.manuele-bewegingstherapie.be
of
gelindenstraat 73C
3870 Mechielen-Bovelingen (Heers)
Tel: 011 48 52 33  of 0496 31 36 25
Mail: plaisier.ilke@gmail.com

Caroline Van Laethem
2070 Burcht
Mail: c_van_laethem@hotmail.com 

Anne Cazaerck
Therapeutisch Centrum Schoten
Jozef Hendrickxstraat 136
2900  Schoten
België
Tel: 03/2886426
Mail: mail@therapeutischcentrumschoten.be of  anne.cazaerck@gmail.com
Website: www.therapeutischcentrumschoten.be  

Jan Meeusen
Jan Meeusen Comm.V.
De Dreef van Hertebos 10
2970  Schilde
Tel: 03/6473197
Gsm: 0497/623207
Mail:  jan-meeusen@skynet.be
Website: www.janmeeusen-kinepraktijk.be  

Hervé Augustus
KINE+ (Multidisciplinaire groepspraktijk)
Groenenborgerlaan 220-222
2610 Wilrijk
Tel: 03 4496219
Website: www.kineplus.be  

Alexander De Laet
KINE+ (Multidisciplinaire groepspraktijk)
Groenenborgerlaan 220-222
2610 Wilrijk
Tel: 03 4496219
Website: www.kineplus.be  

Eline Van Nerum
Kine Wijgmaal
Casinolaan 100
3018 Wijgmaal
Tel: 016/446498
website:  www.kinewijgmaal.be  

Els Sprangers
Voort 36
2328  Meerle
Tel: 03/3151262
website:  www.kinepraktijkelssprangers.be
mail: info@kinepraktijkelssprangers.be

Marc Vierendeels
Kinesitherapie-Manuele Therapie
Kleine Snijdersstraat 36
9280  Lebbeke
Tel: 0477 574708
mail: marcvierendeels@telenet.be  

Nick de Backer
Funktionals
Manueel Therapeut / Sportkinesitherapeut
Vleminckstraat 10
2000 Antwerpen
Tel: 0495 888109
mail: kinesist@funktionals.be
website: www.kinefunktionals.be